E-shop Harmonyplus.cz stále funguje jako obvykle. Dodací lhůta 6-8 dní.

Často kladené dotazy

1. Mohou přípravek Hairjazz používat i osoby s odbarvenými vlasy?

Přípravek Hairjazz můžete používat pro všechny typy vlasů. Přípravek Hairjazz je extrakt z alkoholu a vaječných skořápek, který může vaše vlasy vysušit, proto vám doporučujeme používat přípravek Hairjazz pouze na vlasové kořínky. Na zbytek vlasů můžete použít svoji vlastní vlasovou masku nebo svůj běžný kondicionér.

 

2. Co se stane, když přestanete tento výrobek používat? Dojde ke ztrátě vlasů?

Když přestanete používat přípravek Hairjazz, vaše vlasy začnou během několik týdnů růst normálně. Přípravek Hairjazz nepodněcuje vypadávání vlasů.

 

3. Má přípravek Hairjazz vliv na ochlupení obličeje nebo těla?

Přípravek Hairjazz nemá na ochlupení obličeje nebo těla žádný vliv.

1. Aby měly šampon Hairjazz a kondicionér Hairjazz svůj účinek, musíte je ponechat ve vlasech na 3 až 4 minuty.

2. Ochlupení obličeje i těla má omezenou délku (ochlupení na rukách, nohách, či dokonce v obličeji nemůže být nikdy delší, než je geneticky zakódováno ve vašich genech). Délka vlasů však není nijak omezena.

 

4. Mohu používat přípravek Hairjazz, i když mám citlivou vlasovou pokožku nebo trpím psoriázou?

Pokud máte citlivou vlasovou pokožku, doporučujeme vám, abyste se nejprve poradili se svým dermatologem a ukázali mu seznam složek přípravku.

Pokud trpíme psoriázou, používání přípravku Hairjazz vám nedoporučujeme.

 

5. Můžete potom použít svůj běžný šampon nebo kondicionér?

Ano. Můžete použít svůj běžný vlasový kondicionér nebo masku. Pouze jej neaplikujte na vlasové kořínky nebo na vlasovou pokožku. Pokud chcete používat šampon na celou hlavu, ujistěte se, že neobsahuje žádné parabeny nebo silikon.

 

6. Mohou přípravek Hairjazz používat i těhotné ženy?

Těhotné i kojící ženy mohou přípravek Hairjazz používat.

 

7. Mohou přípravek Hairjazz používat děti (například 6leté děvče)?

Je-li to opravdu nutné, potom děti od 6 let věku mohou přípravek Hairjazz používat. Naše společnost se ale domnívá, že děti by měly používat šampony, které byly vytvořené pouze pro děti. Přípravek Hairjazz byl vytvořen pro dospělé. 

 

8. Má přípravek Hairjazz nějaké vedlejší účinky?

Přípravek Hairjazz může způsobit vysušení vlasů, protože se jedná o extrakt alkoholu a vaječných skořápek.

 

9. Použil jsem výrobky Hairjazz dvakrát a pokaždé mi vypadalo velké množství vlasů. Mám pokračovat v používání?

Vypadávání vlasů je na počátku běžné. Vypadávání vlasů naznačuje, že vlasová pokožka není zvyklá na masáž či jakýkoli druh stimulace. Mokré vlasy se snadno poškodí, takže pokud zaznamenáte vypadávání vlasů, snažte se přípravek vmasírovat jemně nebo nemasírujte vůbec.

 

10. Mohu přípravek Hairjazz používat pro barvené vlasy?

Ano, přípravek Hairjazz můžete použít na barvené vlasy, ale je možné, že při použití přípravku Hairjazz se barva z vlasů vymyje rychleji. Přípravek Hairjazz není vytvořen pro zachováni barvy u barvených vlasů.

 

11. Mohu používat jen šampon nebo jen balzám?

Abyste dosáhli nejlepších výsledků, doporučujeme vám používat jak šampon, tak balzám.

Nicméně výsledků byste měli dosáhnout, i když budete používat buď pouze šampon, nebo pouze balzám.

 

12. Jaké složky přípravek Hairjazz obsahuje? 

Sójový protein

Sójové výrobky jsou vynikajícím zdrojem bílkovin; vzhledem k tomu, že se vlasy skládají zejména z bílkovin, má výživa obsahující vysoký podíl bílkovin příznivý vliv na růst vlasů.

 

Vitamín B6

Vitamín B6 pomáhá regulovat hladinu hormonů v těle a zajišťuje jejich rovnováhu.

 

Keratin

Vlasové folikuly obsahují keratin a časem může dojít k jejich poškození. Proto doplňování keratinu dalšími způsoby podporuje obnovu vlasů.

 

Extrakt z vaječných skořápek

Vaječné skořápky obsahují mnoho proteinů, vitamínů a mastných kyselin. Vlasy jsou díky nim jemnější, lesklejší a zdravější.

 

Zde je seznam všech složek: 

 

Složení kondicionéru Hair Jazz:
 AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, HYDROLYZED SOY PROTEIN, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, CITRIC ACID, PROPYLEN GLYCOL, 5-BROMO-5-NITRO-1.3-DIOXANE, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL


Složení šamponem Hair Jazz: 
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAÏNE, COCAMIDE DEA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, CITRIC ACID, CARBOXYMETHYL CHITIN, PROPYLENE GLYCOL, 5-BROMO-5- NITRO-1,3 DIOXANE, C.I. 42090, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL.

 

13. Jak se přípravek používá?

Návod k použití

 

1. Doporučujeme aplikovat malé množství šamponu HAIR JAZZ a kondicionéru HAIR JAZZ na mokrou vlasovou pokožku každé 2 nebo 3 dny.

Šampon Hair jazz aplikujte pouze na vlasovou pokožku (vlasové kořínky). Vytvořte pěnu a konečky prstů jemně vmasírujte do vlasové pokožky, aniž byste ji třeli. Nechte působit 3 až 4 minuty a potom opláchněte teplou vodou. Je velmi důležité, abyste umývali pouze vlasovou pokožku, protože přípravek Hair jazz musí dosáhnout vlasových folikulů.

 

2. Konečky vlasů nebývají tak špinavé jako vlasové kořínky. Stačí si umývat vlasové kořínky šamponem Hair jazz a tekoucí vodou opláchnout konečky vlasů. Pokud chcete, můžete na vlasové konečky i nadále používat svůj běžný šampon (zkontrolujte, zda neobsahuje silikon a

parabeny).

 

3. Kondicionér Hair jazz aplikujte pouze na vlasovou pokožku (vlasové kořínky). Vytvořte pěnu a konečky prstů jemně vmasírujte do vlasové pokožky, aniž byste ji třeli. Nechte působit 3 až 4 minuty a potom opláchněte teplou vodou. Na zbytek vlasů (vyjma kořínků) můžete použít svůj vlastní kondicionér nebo vlasovou masku.

Při používání 2krát až 3krát týdně vystačí dvě tuby (1 šampon a 1 kondicionér) na 1,5 až 2,5 měsíce terapie.

 

Doporučujeme aplikovat malé množství šamponu HAIR JAZZ na mokrou vlasovou pokožku každé 2 nebo 3 dny.

Vytvořte pěnu a konečky prstů jemně vmasírujte do vlasové pokožky, aniž byste ji třeli. Nechte působit 3 až 4 minuty a potom opláchněte teplou vodou.

Po umytí šamponem naneste malé množství kondicionéru HAIR JAZZ na mokrou vlasovou pokožku a konečky prstů jej jemně vmasírujte tak, aby byly pokryty všechny vlasové kořínky.

Nechte kondicionér působit několik minut a potom jej opláchněte.

Loading...