E-shop Harmonyplus.cz stále funguje jako obvykle. Dodací lhůta 6-8 dní.

Vrácení a refundace

Máte právo zrušit svůj nákup u společnosti Harmony Life do 14 dnů. Vaše právo na zrušení začíná dnem doručení výrobku.

 

Právo na zrušení lze uplatnit pouze tehdy, pokud vrátíte výrobek ve stejném stavu a množství. To znamená, že musíme být schopni prodat zboží jinému zákazníkovi a že v době, kdy jste měli výrobek ve svém držení, nesmí dojít ke ztrátě jeho prodejní hodnoty. Je proto důležité, aby uzavírání a balení výrobku nebylo poškozeno.

 

Nezapomeňte zaslat výrobek zpět ve správném obalu. Pokud si přejete nákup zrušit, můžete výrobek vrátit na adresu: Harmony Life, Ukmergės g. 220, Vilnius, Litva LT-07157

Nezapomeňte, že nepřijímáme balíčky zasílané na dobírku. Jakmile si ověříme a přijmeme váš vrácený výrobek, vrátíme vám peníze připsáním na účet. To se stane nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy váš výrobek obdržíme. Jediné náklady, které máte se zrušením svého nákupu, jsou náklady na dopravu spojené s vrácením zboží. Žádáme vás, abyste při vrácení výrobku k němu přiložili kopii vašeho potvrzení objednávky. To nám usnadní zpracování a urychlí vrácení vašich peněz.

 

Reklamace – je s výrobkem něco v nepořádku?

 

Podle zákona máte při on-line nákupu právo na reklamaci do 24 měsíců. To znamená, že buď získáte svůj výrobek opravený, vyměněný, vrácené peníze, nebo snížení ceny, v závislosti na konkrétní situaci.

 

Je samozřejmě nutné, aby reklamace byla oprávněná a aby závada nebyla způsobena nesprávným používáním výrobku nebo jiným škodlivým chováním.

 

Reklamaci byste měli vždy uplatňovat v „rozumném časovém horizontu“ po objevení chyby nebo závady u výrobku. Pokud tak učiníte do dvou měsíců od objevení chyby nebo závady, bude reklamace stále aktuální.

 

V případě, že je reklamace oprávněná, vrátíme vám (přiměřené) náklady na dopravu spojené s vrácením výrobku. Proto nezapomeňte získat potvrzení o odeslání. Výrobek budete muset poslat na adresu Harmony Life, Ukmergės g. 220, Vilnius, Litva LT-07157. Při vracení výrobku prosím co nejpodrobněji popište problém. Nezapomeňte, že nepřijímáme balíčky zasílané na dobírku.

Loading...